Hizmetlerimiz

Uzaktan Ağ İzleme ve Yönetimi, Otomatik Sistem Yönetimi ve Yerinde Ağ ve Destek için kazanan çözümleri keşfedin

Premierturk ile firmanızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için günün her saati çalışıyoruz. Bu hedefi, proaktif uzaktan izleme, otomatik sistem yönetimi ve yerinde ağ desteğinin bir kombinasyonuyla gerçekleştiriyoruz. Ağ Operasyon Merkezimize (NOC) ve Hizmet Masamıza 7 gün 24 saat erişim sayesinde, verimli sorun doğrulama ve düzeltme için ağınızı yakından izliyoruz.


Kurumsal Mimari uzmanlarımız, modası geçmiş ve etkisiz BT dağıtım sistemlerinden ve mimarilerinden teslimatı kolaylaştıran ve yeni teknolojilerin yazılım stratejinize uygulanmasına olanak tanıyan bulut tabanlı bir altyapıya geçiş yapmanıza yardımcı olabilir.
Günümüzde bilişim teknolojilerinin yaygınlaşması ve günlük hayatımızda yapmış olduğumuz iş ve işlemlerin elektronik ortamlarda hızla yapılmaya başlanması, bilgi güvenliğinin sağlanmasını zorunlu hale getirmektedir. Bilgi güvenliğini sağlanabilmesi için;
Premier Türk bu teknoloji ihtiyacına cevap olacak ürün portföyünün önemli bileşeni olan donanım ve yazılım tabanlı çözümler konusunda müşterilerimize Server, Client, Notebook ürünlerini en üst seviyedeki hizmet kalitesinde sunmaktadır.
Premierturk ile firmanızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için günün her saati çalışıyoruz. Bu hedefi, proaktif uzaktan izleme, otomatik sistem yönetimi ve yerinde ağ desteğinin bir kombinasyonuyla gerçekleştiriyoruz. Ağ Operasyon Merkezimize (NOC) ve Hizmet Masamıza 7 gün 24 saat erişim sayesinde, verimli sorun doğrulama ve düzeltme için ağınızı yakından izliyoruz.
Microsoft Solutions Framework (MSF) metodları kullanılarak yürütülen projeler Premier Türk’ün tecrübesiyle birer başarı hikayesine dönüşür. Premier Türk, Microsoft Certified Partner olmanın da verdiği tecrübeyle, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Microsoft altyapısı ve üzerinde geliştirilmiş , mesajlaşma , internet erişimi ve sistem yönetim ürünleri konularındaki bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
Şirketlerin mevcut yazılım geliştirme süreçlerine danışmanlık ve/veya çözüm geliştirici olarak dahil olarak geliştirilen yazılımın şirket süreçlerine uygun ve kaliteli olmasını sağlamak.

[[[["field1","contains"]],[["email_to",null,"erdem.coksirin@premierturk.com"],["email_to",null,"info@premierturk.com"]],"and"]]
1 Step 1
Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder