Yazılım Projelerimiz

HAFRİYAT YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ


Türkiye’ de 18 büyükşehir belediyesinde, 10.000 üzerinde hafriyat aracı ve 100 yakın hafriyat sahası HYBS uygulamamız tarafından yönetilmektedir.

ENGELSİZ ULAŞIM ASİSTANI - AKILLI ŞEHIRCILIK UYGULAMASI


Engellilerin güvenli yolculuğu için hazırlanan proje akıllı şehircilik uygulaması kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü için Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğüne geliştirildi. Bu proje ile Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi En iyi Proje Fikri olarak 500.000 TL hibe kazandı.

ZABITA TEŞKİLATI YÖNETİM OTOMASYONU – ARAÇ ÇEKME MOBİL UYGULAMASI


Araç çekme işlemlerinde otomasyonun mobil parçalarından biri olan araç çekme modülü ile araç ile ilgili tüm bilgiler işlemler sırasında kayıt altına alınmaktadır.

Vatandaşlar mobil Büyükşehir Belediyesini adına geliştirilmiş mobil uygulama üzerinden araçlarının ne zaman ve nereye çekilmiş vb. bilgilere ulaşabilmektedir.

ARSTAP


Satış takip, stok yönetimi , müşteri ve personel yönetimi ve bunların raporlanmasını içeren web tabanlı uygulamadır.

GYS


Çalışanların ,proje görevlendirmelerinin, aşamalarının, proje başlangıç bitiş tarihlerinin , sürelerinin ve süreçlerinin görüntülenebildiği, proje analizlerinin paylaşılabildiği ve raporlandığı sistemdir. 

YAPI KONTROL


Yapı Kontrol, hukuka aykırı yapıların dosyalarının ve bu yapıların yasal süreçlerinin takip edildiği uygulamadır.

KÖYE HİZMET


Mahallelere yapılan yardım taleplerinin ve teslimlerinin yönetildiği platformdur. İçerisinde stok yönetimi ve raporlamalarıda barındıran kapsamlı bir projedir.

ANKET


BAŞKANLIK


MAKİNA İKMAL


AKADEMİ LİSE


Uygulama il genelinde kurulmuş ‘Akademi Liseler’ in organizasyonunu sağlamak amacıyla yapılmıştır. Öğrenci ,öğretmen , ders ,etkinlik kayıtlarının yapıldığı , PDR randevularının takip edilebildiği, kütüphane yönetiminin yapılabildiği, ektinlik odalarının yönetiminin yapılabildiği bir platformdur. Office 365 entegrasyonuyla çalışmaktadır. Platform gelişmiş raporlamalarıda barındırmaktadır. 

ZABITA