Bilgi Yönetimi

NEDEN BİLGİ YÖNETİMİ ?

Günümüzde şirketler, performanslarını ancak teknolojiyi kullanma oranları doğrultusunda verimliliklerini artırabilmektedirler. Bu da beraberinde bu teknolojiyi sağlayabilecek olan altyapının mevcudiyetini zorunlu kılmaktadır. İşte burada bu teknolojiye olanak tanıyacak olan çok sayıda kurumsal IT Bile-şeninin hem yönetimi zorlaşmakta hem de kapasite kullanımı açısından verimsiz bir yapı ve yüksek maliyetler oluşturabilmektedir.

Premier Türk bu teknoloji ihtiyacına cevap olacak ürün portföyünün önemli bileşeni olan donanım ve yazılım tabanlı çözümler konusunda müşterilerimize Server, Client, Notebook ürünlerini en üst seviyedeki hizmet kalitesinde sunmaktadır.

Microsoft İşletim Sistemleri ve Microsoft uygulamaları artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bir PC’nin işletim sistemnden, bir posta sunucuya, ofis yazılımından veri tabanı sunucusuna kadar çok farklı alanlarda sistemimizin vazgeçilmez bir parçasıdırlar.

Kurumlar bu sistemlerden kendi ihtiyaçlarına en uygun olanını seçmekten, bu ürünlerin doğru kurumlandırılmasına, bunların altyapıya uygun tasarlanıp kurulmasına, verimli kullanılmasına, oluşan hataların en hızlı ve etkin bir şekilde giderilmesine kadar bir çok alanda firmamız ile beraber çalışabilirer.

Microsoft çözümleriyle amacımız, şirketinizin verimliliğini artırmak, maliyetleri düşürmek ve müşterilerinizin/çalışanlarınızın daha da memnun olmalarını sağlamaktır. Premier Türk deneyimli kadrosu ile, küçük, orta ve büyük ölçekli firmalar için en doğru Microsoft entegrasyonunu gerçekleştirmektedir. Firmanız için tercih edilen düşük maliyetli en uygun lisanslama modeli ve etkin satış sonrası destek hizmetiyle müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir.

Etkili bir IT stratejisi, firmaların operasyonel maliyetlerini düşürecek çözümleri oluşturmalarına yardımcı olmaktadır. Premier Türk, Microsoft’un esnek çözümleri ile daha iyi, hızlı ve hedefe yönelik iş kararları almanızı sağlar.

Microsoft Solutions Framework (MSF) metodları kullanılarak yürütülen projeler Premier Türk’ün tecrübesiyle birer başarı hikayesine dönüşür. Premier Türk, Microsoft Certified Partner olmanın da verdiği tecrübeyle, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Microsoft altyapısı ve üzerinde geliştirilmiş , mesajlaşma , internet erişimi ve sistem yönetim ürünleri konularındaki bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.